top of page

NABÍDKA SLUŽEB

Kompletní nabídka námi prováděných prací a služeb které Vám můžeme nabídnout.

01

SVAŘOVÁNÍ
 

Svařování metodou MAG - pomocí CO2. Svařování metodou TIG. Svařování kyslíko-acetylenovým plamenem -  autogen. Svařování plastů - polyfúzní svařování, elektrotvarovkou, na tupo, drobné opravy plastových karosářských dílů - nárazníky

02

ZÁMEČNICKÁ VÝROBA
 

Zákázková výroba plotů, plotových dílců, posuvných a otevíravých bran a branek. Výroba celokovových i dřevem obložených vrat. Vnitřní a venkovní zábrádlí, kovová schodiště. Bezpečnostní mříže pro okna a dveře. Ocelové stavební a střešní konstrukce. Úchyty, konzole, držáky, stojany. Bedny a stojany na dřevo. Zahradní grily a digestoře k nim při umístění v altánech.

03

OBRÁBĚNÍ KOVŮ
 

Vyrábíme přesné díly dle výkresové dokumentace zákazníka pro všeobecné strojírenství se širokým uplatněním i v průmyslu.

Individuální i sériová výroba. Soustružení, frézování, závitování, radiální vrtačka.

04

TVÁŘENÍ KOVŮ
 

Ohýbání a stříhání plechů

Nabízíme strojní zakružování a ohýbání profilů a trubek

05

05

MONTÁŽE
 

Výsledné montáže vyhotovených výrobků. Možnost montážních prací stavebnicových systémů vnitřních a  venkovních zábradlí, montovaných kovových konstrukcí.

06

CENA
 

Cenová nabídka se stanovuje individuálně podle dané zakázky. Po zaměření zakázky a dohodnutí výběru a povrchové úpravy materiálu vám bude zaslána předběžná cenová nabídka. Cena zakázky bude vždy stanovena ještě před započetím prací.

bottom of page